WZHK_logo


Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |
| Index alfabetyczny |


Powiat Radom


Gmina Gózd


76. 1563 G-Wr H O J R A K – z.,ur.15-03-2014r.,j.gn.,kat.C,

|1|
po 1746 G-Gd MOKASYN (1567 G-Gd BOGAN – 3626 G-Gd MANDOLINA I )
od 2091 G-Ol HALKA (324 G-Ol BOLETTO – 1291 G-Ol HARFA),
161 - 230 - 27 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Jan Kaczor – Gronowo Elbląskie – ul. Przemysłowa 3
Właściciel: Krzysztof Winiarski – Grzmucin 76, 26-634 Gózd, tel. 48 326 02 85, 506 659 831

Miasto - Gmina Iłża


77. 1543 G-Wr A P A R A T –z.,ur.24-06-2013r.,kaszt.,kat.C,

|1|2|
po 1087 G-Wr MIKST (563 G-Wr BRYLANT – 1127 G-Wr MIŁOSTKA),
od 1385 G-Wr ALABAMA (774 G-Ra ASTEK – 1075 G-Ra AKCJA),
158 - 210 - 26 , pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 5 pkt.
Hodowca: Zygmunt Kurys – Wrzeszczów 88, 26-650 Przytyk
Właściciel: Marek Jaśkiewicz - Maziarze Nowe 25, 27-100 Iłża, tel. 607 086 801
78. 1565 G-Wr F R Y C –z.,ur.18-04-2014r.,gn.,kat.C,

|1|
po 2183 G-Gd TITANIC DE. (TRISTAN VAN. - POLAKA DE L.),
od 5707 FRIEDA DE LA COTE (ARTOIS DE LA C. - VALLONNE DU P.),
1161 - 220 - 27 , pkt. 82,pr.dz.mł.og. – 5 pkt.
Hodowca: Anna Bińkowska – Borowo 7, 27-300 Lipsko
Właściciel: Cezary Wojtyniak – Jedlanka Stara 111, 27-100 Iłża, 505 518 824
79. 17 G-Wr W Y K U S Z– hc.,ur.03-04-2001r.,kaszt.,kat.C,

|1|2|3|
po 1 G-Ra WAKANT (53 G-Kr FANT – 30 G-Kr WILCZYCA),
od 2 G-Ra WIZNA (2299 NEKTAR – 26 G-Rz WILGA),
140 - 187 - 18 , pkt. 79,
Hodowca: Franciszek Maciejewski – ul. Hodowlana 1, 26-600 Radom
Właściciel: Marian Stępień – Kolonia Seredzice 61, 27-100 Iłża, tel. 508 496 644

Gmina Jastrzębia


80. 2390 G-Bł A S E Rz.,ur.14-02-2008r.,kaszt.,kat.B,

|1|2|3|
po 439 G-By LISTOPAD (1 G-By BERTRAM I – 1274 G-By LEWA),
od 3287 G-Bł ARJA (1853 BUTLER – 1191 G-Bł ANGOLA),
166 - 245 - 29, pkt. 84, pr.dz. – 18 pkt.
Hodowca: Jerzy Rożko – ul. Białostocka 28, 19-120 Knyszyn
Właściciel: Bernard Rączka – Kozłów 75, 26-613 Radom 15, tel. 787 283 413
81. 1579 G-Wr E R O S z.,ur.13-05-2014r.,gn.,kat.C,

|1|
po 2053 G-Gd JEGER (1704 G-Gd BART VAN DE. - 4512 G-Gd JANETT),
Od 4590 G-Gd EVA VAN DE. (IVO VAN HAR. - TACHA VAN DE ST.),
163 - 235 - 28, pkt. 80, pr.dz.mł.og – 9 pkt.
Hodowca: Tadeusz Wierzbowicz – ul. Szkolna 27 A, 26-115 Skarżysko Kościelne
Dzierżawca: Zbigniew Machnio – Wólka Lesiowska 26, 26-631 Jastrzębia, tel. 880 967 176
82. 1495 G-Wr J O G U Ś – z.,ur.01-05-2012r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|
po 723 G-Wr SIR (1679 G-Bł GOURMET – 382 SENTA)
od 1663 G-Wr JASKIERKA (1732 WIERT – 774 G-Ra JUKA)),
163 - 223 - 28, pkt. 84, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Edward Andrzej Fliszkiewicz – ul. Wczasowa 28, 27-320 Solec n/Wisłą
Właściciel: Jacek Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
M-sce postoju Wojciechów, 26-631 Jastrzębia, tel. 503 157 204
83. 1445 G-Wr M A Ś C I S T Y– z.,ur.21-06-2012r.,gn.,kat.C,

|1|
po 1116 G-Wr ALI (1511 G-Gd KAREL VON GAAS. – 3090 G-Gd ARITA),
od 2253 G-Wr MAKIETKA (406 G-Mz AKTIV – 538 G-Ra MORWA),
159 - 225 - 27,5 , pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 6 pkt.
Hodowca: Leszek Wziątek – Słupica 46, 26-630 Jedlnia Letnisko
Właściciel: Józef Mróz – Jastrzębia 6, 26-631 Jastrzębia, tel. 516 221 361, 511 052 984
84. 675 G By W I S M I N– z.,ur.25-02-2013r.,gn,kat.C,

|1|2
po 586 G-By BLUSMIN (505 G-By SALER – 1218 G-By BLUMINA),
od 2230 G-By WIRA (464 G-By HOBAR – 1621 G-By WIORSTA),
166 - 225 - 28, 5 pkt. 84, pr.dz.mł.og - 7 pkt.
Hodowca: S.K. Nowe Jankowice
Właściciel: Jacek Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
M-sce postoju: Wojciechów , 26-631 Jastrzębia, tel. 503 157 204

Gmina Jedlińsk


85. 1481 G-Wr D O Z O R C A – z,ur.22-04-2012r.,gn.,kat.C,

|1|
po 2222 G-Bł LOS (488 G-Ol ESBEN – 3709 G-Bł LUNETA),
od 1567 G-Wr DODA (403 G-Wr ELEGANT – 716 G-Ra DUMA,
161 - 225 - 28,5 pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 6 pkt.
Hodowca: Kazimierz Ogrodziński – Wola Magnuszewska 20, 26-910 Magnuszew
Właściciel: Teresa Hełmińska – Urbanów 13, 26-660 Jedlińsk, tel. 721 128 059
86. 23 G-Wr J O W A L – hc.,ur.07-04-2004r.,gn.srok.,kat.B,

|1|2|3|
po 22 G-Rz WIERCH (179 PUSZCZYK – 9658 WERWA) ,
od 117 G-Kr JUTRZENKA ( 8957 JAŚMIN – 8192 JUŻYNA),
136 - 190 - 17,5 , pkt. 79, pr.dz. – 100,33
Hodowca: Gosp.Rol. ASTIR – Jan Rączka
Właściciel: Czesław Flor – Narty 5, 26-660 Jedlińsk, tel. 48 321 35 65, 505 074 913
87. 1507 G-Wr L E R A N T – z.,ur.25-02-2012r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|4|
po 820 G-Wr GRANT (334 G-Wr BYSARZ – 378 GALERIA),
od 2922 G-Wr LEGIA (594 G-Wr MARKUS D’OSTHOFF - LATONA),
165 - 230 - 29,5 pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Leszek Wieczorek – Stara Błotnica, 26-806 Stara Błotnica
Właściciel: Damian Świniarski – Romanów 12, 26-660 Jedlińsk, 535 920 100
88. 1795 G-Gd T A R A N – z.,ur.15-05-2004r.,gn.,kat.B,

|1|2|3|4|5|6|
po 1459 G-Gd SAZAR (335 TAZAR – 381 SAFIRA),
od 187 G-Gd TINKA (1350 G-El GREK – 2665 G-El TINA)
156 - 220 - 28 , pkt. 78, pr.dz. – 9 pkt.
Hodowca: Jan Ochocki – Malbork, woj.pomorskie
Właściciel: Franciszek Kruk – Kruszyna 25 , 26-660 Jedlińsk, tel. 507 331 289
89. 1441 G-Wr W O K A L – z.,ur.20-03-2012r.,gn.,kat.C,

|1|
po 1083 G-Wr HOGAN (376 G-Łd SZATYN – 2472 G-El HASJENDA),
od 951 G-Ra WIOSNA (698 VILOR – 1694 G-Bł FOLGA),
160 - 226 - 28, pkt. 83, pr.dz.mł.og. – 6 pkt.
Hodowca: Jarosław Bieniek – Nowe zawady 25, 26-660 Jedlińsk
Właściciel: Mariusz Popławski – Jankowice 21, 26-660 Jedlińsk , tel. 506 584 354

Gmina Jedlnia Letnisko


90. 268 G-Kl B I E R –z.,ur.04-04-2001r.,gn.,kat.B,

|1|2|
po 1 G-By BERTRAM (BERTHOLD - MANDRA),
od 164 BIEBRZA (8918 GRAND – 7081 BEDA),
168 - 233 - 30 , pkt. 83, , pr.dz. - 19 pkt.
Hodowca: S.K. Nowe Jankowice
Właściciel: Leszek Wziątek – Słupica 46 , 26-630 Jedlnia Letnisko, tel. 664 883 960
91. 2323 G Gd E D D I E – z.niem, ur. 19-02-2011r. gn.,kat.C

|1|2|
po ECHO I VON DONITZ (ELDOR – VRONI)
od ESMERALDA (EMANUEL - AMSEL)
162 - 235 - 29 , pkt. 83 , pr.dz.mł.og. – 10 pkt.
Hodowca: Import Niemcy
Właściciel: Adam Kuropieska – Siczki 28A, 26-630 Jedlnia Letnisko, tel.502 618 584
92. 554 G-By S T E T S O N– z.,ur.06-05-2006r.,kaszt.,kat.C,

|1|2|3|
po 392 G-By BETOWEN (1 G-By BERTRAM I – 7082 BETINA),
od 1264 G-By STEFANIA (2143 WANG – 6680 SANNA),
170 - 251 - 30,5 , pkt. 86 , pr.dz. – 14 pkt.
Hodowca: Stadnina Koni Nowe Jankowice
Właściciel: Adam Kuropieska – Siczki 28A, 26-630 Jedlnia Letnisko, tel.502 618 584
93. 2355 G-Gd T O R N – z/sztum.,ur.03-05-2011r.gn.,kat.C,

|1|2|3|
po 1504 G-Gd ARES (1350 G-El GREK – 1754 G-El AGNES),
od 3648 G-Gd TESKA (2573 SKRZAT – 3357 G-Gd TERMA),
160 - 215 - 29 , pkt. 82 , pr.dz.mł.og. – 3 pkt.
Hodowca: Tomasz Brojek – Barcice 25, 82-420 Ryjewo
Właściciel: Jan Wikaliński – Sadków 105, 26-613 Radom 15, tel. 48 365 12 98

Gmina Kowala


94. 1553 G-Wr E S T R O G E N –z.,ur.25-04-2014r.,gn.,kat.C,

|1|
po 2123 G-Gd GRAPER (1709 G-Gd ANKER – 3393 G-Gd GRAFIKA),
od 2515 G-Wr ELENA (1495 G-Gd HONWED – 1079 G-Ra ESTONIA),
158 - 227 - 27, pkt. 79, pr.dz. – 6 pkt.
Hodowca: Leszek Frejtag – Sławno 30, 26-625 Wolanów
Właściciel: Witold Papuć – Romanów 6, 26-624 Kowala Stępocina, tel. 698 618 976
95. 1499 G-Wr Q U R A N – z.,ur.18-02-2012r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|
po 674 G-Ol TITAN DE ROSIERE(LEO – MANON DE ROSIERE) ,
od 2479 G-Ol QUITANCE DU CHATELET (DELTA – HYACINTHE D.) ,
161 - 225 - 29 , pkt. 83, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Tadeusz Mielcarz – Krubki Górki 37, 05-326 Poświętne
Właściciel: Paweł Sputowski – Kotarwice 26, 26-624 Kowala, tel. 502 148 737

Gmina Pionki


96. 457 G-Kl C E S A R   D E   A G U A I S –perszeron.,ur.11-05-2012r.,siwa.,kat.C,

|1|2|3|4|5|
po SIONO DU NARAIS (GALOPIN DE LA NOE - MIRABELLE D'ATOUT),
od TANIA DES AGUAIS ( JUPE - JENNIFER),
163 - 216 - 30 , pkt. 82,, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Import Francja
Właściciel: Jan Jarecki – Brzeziny 22, 26-670 Pionki, tel. 534 829 086
97. 2326 G-Bł W I G O T – z.,ur.28-04-2007r.,sk.gn.,kat.A,

|1|2|
po 489 G-Ol JENERALEN (AMIRALEN - JUNIDA),
od 2005 G-Ol WYŻYNA ( 1386 G-Bł GOLIAT – 1542 G-Ol WAZA),
165 - 243 - 30 , pkt. 84, pr.dz. – 13 pkt.
Hodowca: Grzegorz Bukowski, Kalskie Nowiny 25, 11 – 600 Węgorzew
Właściciel: Robert Maciąg – Augustów 50 B, 26-670 Pionki, tel. 503 743 153

Gmina Przytyk


98. 1525 G-Wr I S T E R – z.,ur.06-04-2013r.,kara,kat.C,

|1|
po 1638 G-Wr VAINQUEUR DU CHATEAU (NESTOR - LABORIEUSE),
od 6032 G-Wr IBERIA(1228 G-Wr BERTUS B. - 2960 G-Wr IZYDA),
164 - 222 - 28,5 , pkt. 80 , pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Adam Kowalczyk – ul.Fabryczna 103 A, 05-270 Marki
Właściciel: Bolesław Pączek – Dęba 6, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151
M-sce postoju: Stefanów 33, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151
99. 2110 G-Gd L O M B A R D – z.,ur.05-05-2008r.,kara,kat.A,
po 7 G-SZ ZAGON (30 EISER – 759 G-Ko ZAIRA),
od 2880 G-El LAMBADA (998 BASTER – 9628 LEGENDA),
168 - 226 - 28 , pkt. 83, pr.dz. – 20 pkt.
Hodowca: Mariusz Kreft – Kusowo 16, 78-411 Wierzchowo
Właściciel: Wiktor Rajkowski – Żerdź 4 , 26-650 Przytyk, tel. 600 163 236
100. 2 R-Wr S A M S O N – fiord,ur.31-01-1997r.,bułana.,kat.C,

|1|2|3|
po 6 R Pz DORLAN (1 R Pz TAMERLAN – 5 R Pz DIXI),
od 13 R Kl SAMANTA ( ZORRO - SIELANKA),
145 - 185 - 20 , pkt. 80,
Hodowca: Krzysztof Tyszko – SK Widzów
Właściciel: Marzena Przybecka – ul. Wolanowska 85 D, 26-600 Radom
M-sce postoju : Krzyszkowice 35, 26-650 Przytyk , tel.694 449 792

Miasto - Gmina Skaryszew


101. 1587 G-Wr F R Y C – z.,ur.25-01-2014r.,gn.,kat.C,

|1|
po 1227 G-Wr POLO III (542 G-Ol SANDER V.- 2020 G-Ol PALMA),
od 1855 G-Wr FAWORYTKA (539 G-Wr BISIOR –1035 G-Wr FURIA),
160 - 220 - 28 pkt. 84, pr.dz.mł.og – 8 pkt.
Hodowca: Ignacy Krzysztof Trela – Nowa Wieś 56, 27-300 Lipsko
Właściciel: Sławomir Rychlik – Chomentów Puszcz.ul.Osiedlowa 59, 26-640 Skaryszew, tel. 48 326 07 57
102. 25 G-Bł L A Z A R - arden polski ,ur.14-10-2013r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|
po 2302 SULTAN DE LA CH. (INDOU DE M. - NICKITA),
od 6224 LYRE DU DOL (AMOUREUX PIENNE – FLAMME DU DOL),
159 - 220 - 30, pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 6 pkt.
Hodowca: Henryk Strzelecki – ul. Wojska Polskiego 22 A, 18-400 Łomża
Właściciel: Piotr Kundys – Magierów 12, 26-640 Skaryszew, tel. 695 113 040
103. 1431 G Wr S O L N Y - ard.,ur.15-05-2012r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|
po 2359 G Bł NESTOR TER MASSIN (JMO 205 JASMIN DE LA CROIX – JMO 218 JULIE)
od 5654 G Bł SINDY DE MACOURT (JR 0114 JUMBO DE MACOURT – 5340 G Bł INDIENE DE MACOURT)
159 - 220 - 29, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 6 pkt.
Hodowca: Łukasz Strzelecki – ul. Nowogrodzka 258, 18-400 Łomża
Właściciel: Jan Chojnacki – Kazimierówka 37, 26-640 Skaryszew, tel. 510 416 014, 515 920 782
104. 1523 G-Wr V O X - z ,ur.15-02-2013r.,j.gn.,kat.C,

|1|
po 1418 G-Wr FREDDY (ELEGANT - FREJSI),
od 4971 G-Gd VISTA ( 1642 G-Gd BRIN D'OR D. - 3057 G-Bł VERA),
161 - 225 - 28, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Andrzej Michalski – ul. Gajkowicza 5/48, 03-562 Warszawa
Właściciel: Dariusz Piwoński – Odechowiec 173 A, 26-640 Skaryszew, tel. 604 785 381

Gmina Wierzbica


105. 439 G-Kl B O J A N – z.,ur.14-06-2011r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|4|
po 1783 G-Gd IGOR DU CHAMPS D. (TRISTAN V. - BARONNE D.),
od 3620 G-Gd BUŁAWA( 930 HEGUND – 3323 G-El BRAZYLIA ),
162 - 238 - 34, pkt. 80, , pr.dz.mł.og. – 6 pkt.
Hodowca: Roman Wojtacki – Mirowice 6, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Daniel Włoskowicz – Ruda Wielka 14, 26-680 Wierzbica, tel. 724 504 711
106. 25 G-Wr F R O M – hc.,ur.25-03-2005r.,gn.srok.,kat.C,

|1|2|3|4|
po 15 G-Wr PIEŃ (2112 BACA – 84 G-Kr PUTYRA),
od 47 G-Wr ROMA (73 G-Kr PASZA – 7253 RÓŻANKA) ,
136 - 170 - 19, pkt. 78, pr.dz. - 106,67 pkt
Hodowca: Właściciel
Właściciel: Andrzej Wieczorek – ul. Radomska 11, 26-680 Wierzbica, tel. 601 165 580
107. 2359 G-Gd M O C A R T – z/sztum.,ur.10-04-2012r.,kaszt.,kat.C,

|1|2|3|4|
po 1537 G-Gd JANTAR (1294 G-El GALANT – 3224 G-Gd JULA),
od 3194 G-Gd MILUZA ( 2138 GANGES – 3133 G-Gd MILA ),
161 - 220 - 27, pkt. 83, pr.dz.mł.og. – 10 pkt.
Hodowca: Stanisław Guz – Dalwin 2, 83-113 Turze
Właściciel: Marian Guźdź – Polany Kolonia 1, 26-680 Wierzbica, tel. 600 937 056

Gmina Wolanów


108. 1211 G-Wr J A R O S Z – z.,ur.28-06-2008r.,c.gn., kat.B,

|1|2|3|
po 723 G-Wr SIR (1679 G-Bł GOURMET – 382 SENTA),
od 1661 G-Wr JANKA (726 G-Ra KASKADER – 1009 G-Wr JARMIRA),
158 - 225 - 30 , pkt. 82 , pr.dz. – 7 pkt.
Hodowca: Edward Fliszkiewicz – ul. Wczasowa 28, 27-320 Solec nad Wisłą
Właściciel: Kazimierz Odzimek – Podlesie 25, 26-625 Wolanów, tel. 721 057 440
M-sce postoju Garno – ul. Dębowa 1, 26-625 Wolanów
109. 397 G-Kl M A R C E L –z/sztum.,ur.06-03-2010r.,j.gn., kat.B,

|1|
po 311 G-Kl BARON (385 G-Ko AKCEPT – 155 G-Sz BABILONKA),
od 302 G-Kl MARKIZA (363 G-Ko GRYL – 1411 G-Ko MARKITA),
161 - 215 - 26 , pkt.82, pr.dz. – 6 pkt.
Hodowca: Jan Ozga – Skorzeszyce, 100, 26-008 Górno
Właściciel: Kazimierz Odzimek – Podlesie 25, 26-625 Wolanów, tel. 721 057 440
M-sce postoju Garno – ul. Dębowa 1, 26-625 Wolanów

Gmina Zakrzew


110. 2453 G-Gd B A R O N –z.,ur.15-03-2013r.,gn.,kat.C,

|1|2|
po 2179 G-Gd VALHAL AF (EUFORIE VAN S. - VESTA AF G.),
od 4775 G-Gd BERELA (439 G-By LISTOPAD – 1734 G-By BERENIKA),
168 - 215 - 29 , pkt. 81, pr.dz.mł.og – 10 pkt.
Hodowca: Andrzej Derlecki – Grabowo 102, 83-212 Bobowo
Właściciel: Jan Król – Kozinki 17, 26-652 Zakrzew, tel. 883 534 448
111. 21 G-Ol E D D Y    D E    R O S I E R E – arden fran.,ur.14-05-2014r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|4|
po CORMAC DU MONTY (BEN DE FEULEN – PALOMA DU MONTY),
od VICTOIRE DE ROSIERE ( LEO 148 – JAVA DE ROSIERE),
161 - 210 - 30, pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 23/25 pkt.
Hodowca: Import Francja
Właściciel: Marek Prokop – Dąbrówka Nagórna 43 A, 26-265 Zakrzew, 48 610 72 64
112. 1383 G-Wr E M A N U E L –z.,ur.07-05-2011r.,kaszt.,kat.C,

|1|
po 2053 G-Gd JEGER (1704 G-Gd BART VAN. – 4512 G-Gd JANETT),
od 4590 G-Gd EVA VAN DE SLAAKHOEVE (IVO – TACHA),
161 - 215 - 31 , pkt. 82, pr.dz.mł.og – 9 pkt.
Hodowca: Tadeusz Wierzbowicz – ul. Szkolna 27 A, 26-115 Skarżysko Kamienna
Właściciel: Janusz Szymański – Dąbrówka Nagórna 26, 26-652 Zakrzew, tel. 48 610 58 90
113. 1888 G Gd G I S A R - z., ur. 18-04-2005r. gn.,kat.B

|1|2|3|4|
po 1581 G Gd SARAM (1 G By BERTRAM – 169 SAMARA),
pod 3649 G Gd GITARA (2573 SKRZAT – 2621 G El GEOGRAFIA),
165 - 240 - 30 , pkt. 86, pr. dz. - 15 pkt.
Hodowca: Piotr Rojewski – Sadłuki 35, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Jan Król – Kozinki 17, 26 – 652 Zakrzew, tel. 883 534 448
114. 2123 G-Gd G R A P E R – z.,ur.27-02-2008r.,gn.,kat.B,

|1|2|3|
po 1709 G-Gd ANKER (MONTY K. – ANJA),
od 3393 G-Gd GRAFIKA (930 HEGUND – GEOGRAFIA),
160 - 235 - 29, pkt. 83, pr.dz. – 7 pkt.
Hodowca: Piotr Rojewski – Sadłuki 13, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Marek Prokop – Dąbrówka Nagórna 43 A, 26-265 Zakrzew, 48 610 72 64
115. 1017 G-Wr P O S E J D O N - z.,ur.16-04-2005r.,gn.,kat.B,
po 615 G-Wr AGREST (774 G-Ra ASTEK – 1075 G-Ra AKCJA) ,
od 1503 G-Wr PRALINKA (1395 G-Bł WICHER – 592 G-Ra PRYZMA) ,
160 - 220 - 27 , pkt. 78, pr.dz. – 5 pkt.
Hodowca: Henryk Jarzyński – Wola Chodkowska 1, 26-900 Kozienice
Właściciel: Janusz Szymański – Dąbrówka Nagórna 26, 26-652 Zakrzew, tel. 48 610 58 90